Connexion Espace candidat

J'ai déjà un espace candidat

Moteur de recherche d'offres d'emploi ARMATIS

Vous êtes ici :  Accueil  ›  Liste des offres  ›  Détail de l'offre

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. francuskim

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Opis stanowiska

Zawód

PRODUKCJA / OPERACJE - KONSULTANT

Nazwa stanowiska

Umowa

Contrat à durée déterminée

Opis zadań

Dołącz do zespołu Specjalistów ds. Obsługi Klientów znanego przewoźnika - Flixbus. Z nami zdobędziesz cenne doświadczenie i wykorzystasz znajomość języka francuskiego.

Czym się będziesz zajmował?

• odbieraniem połączeń przychodzących od pasażerów jednej z wiodących firm przewozowych
• udzielaniem pasażerom informacji dotyczących rezerwacji biletów, przejazdów, rozkładów jazdy itp.
• obsługą rezerwacji pasażerów i wprowadzaniem ich do systemu
• inicjowaniem i kształtowaniem pozytywnych relacji z pasażerami

Profil

Co jest dla nas istotne?

• znajomość j. francuskiego na poziomie B2
• umiejętność obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym
• dyspozycyjność minimum 140 godzin w skali miesiąca
• komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z Klientami

W ramach współpracy z nami zyskujesz:

• atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stawki podstawowej oraz systemu motywacyjnego
• profesjonalne szkolenie przygotowujące do wykonywanych zadań
• wsparcie merytoryczne lidera na każdym etapie współpracy
• dofinansowanie do karty sportowej
• możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych na wyższe stanowiska
• dodatkową gotówkę za polecenie znajomego do pracy

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji - wyślij do nas swoje CV :)

Prosimy o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

Obowiązek informacyjny: https://www.facebook.com/notes/armatis-lc/obowi%C4%85zek-informacyjny/2003095603127825

Amplituda

9:00 - 17:00

Lokalizacja miejsca pracy

Europa, Polska, Małopolska, Województwo małopolskie

Miejsce

Kraków

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom doświadczenia

mniej niż 6 miesięcy

Języki

Français pour l'étranger (Autonome B2)

Wnioskodawca

Stanowisko wolne od

2020-08-24